HANKOOK Radial RA08Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės ir padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie kompaniją

Platus atraminis paviršius ir agresyvūs prapjovimai su vingiuotais protektoriaus grioveliais labiau atsparūs nusidėvėjimui ir didina sukibimą ant šlapios kelio dangos. Trys pagrindiniai grioveliai protektoriuje puikiai susidoroja su vandens šalinimu bet kokiomis oro sąlygomis ir padeda automobiliui tolygiai judėti į priekį. Ši padanga sukurta bendradarbiaujant su pirmaujančiais automobilių gamintojais.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Testų rezultatai:

Тechnologiniai sprendimai


Padanga sukurta specialiai pagal mikroautobusų poreikius.

Padidintas protektoriaus kontakto koeficientas su keliu stabilizuoja paviršiaus atraminę formą ir suteikia gerą stabilumą kaip ant šlapios taip ir ant sausos kelio dangos.

 


Patikimas vairavimas komfortiškam važiavimui

Pjaustytas protektoriaus blokas ir optimizuota karkaso linija gerina valdymą ir didina važiavimo komfortą. Apvalus korpuso profilis stabdo netolygų protektoriaus nusidėvėjimą ir nukrypimus.

Pasižymėjusios vandens išstūmimo ir stabdymo charakteristikos

Trys „Z“ formos grioveliai protektoriuje atsako už išskirtines charakteristikas ant sausos ir šlapios dangos, o taip pat ir ant sniego. Dideli ir agresyvūs prapjovimai suteikia gerą stabdymą ir sukibimą su kelio dangos.  

Pagerintos atsparumo ir tvirtumo savybės

Nusidėvėjimui atsparus gumos mišinys, sustiprinimo elastinės zonos ir neiloniniai stiprinimo elementai, visa tai gerina bendrą atsparumą dilimui ir tvirtumą.

 

Форма пятна контакта

Форма пятна контакта и распределение нагрузки смоделированны с помощью компьютера.


Technologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

Padangos struktūra

  • 1) Plačios itin tamprios plieninės juostos
    Gerina protektoriaus tvirtumą, gerina valdymo savybes ir stabdo nusidėvėjimą.
  • 2) Besiūlis vidinis sluoksnis
    Besiūlis vidinis sluoksnis aplink padangą virš plieninės juostos didina padangos tvirtumą ir vientisumą, kas didina komfortą ir stabilumą važiuojant dideliais greičiais
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis