Hankook pradėjo tiekti padangas PorscheBalandžio 14 dieną Hankook paskelbė, jog krosoveris Porsche Macan bus komplektuojamas Hankook Ventus S1 evo2 SUV UHP klasės padangomis, specialiai sukurtomis šios klasės automobiliams. Taigi, Hankook tapo pirmąja Korėjos padangų kompanija, kurios padangos buvo homologuotos  garsaus Vokietijos automobilių gamintojo.

macan1
„Gauti Porsche pritarimą negalėjo būti lengva užduotis, kadangi kompanija reikalauja tik pačios geriausios kokybės, - pasakojo vyresnysis originalios Hankook  komplektacijos padangų padalinio viceprezidentas Woo Byung Il per spaudos konferenciją Pietų Korėjoje. – Porsche  atstovai atliko seriją patikrinimų mūsų gamykloje Vengrijoje ir  be to buvo  atlikta daugybė  padangų testų, įskaitant ekstremalaus manevro važiuojant  didesniu kaip 220 km/h greičiu atlikimą. Mes didžiuojamės tuo, jog tapome pirmąja Korėjiečių kompanija, kurios padangas patvirtino Porsche. Nors dabar mes komplektuojame tik Macan, ateityje mes praplėsime modelių, komplektuojamų Hankook padangomis, sąrašą“.

Hankook Ventus S1 evo2 SUV daugiausia gaminamos gamykloje Vengrijoje,  šios padangos būna  37 dydžių, bei pritaikytos ratlankiams, kurių diametras nuo 17 iki 22 colių. Daugelio modelių  sustiprinta konstrukcija (XL) bei greičio indeksu W arba Y. Macan modeliams bus montuojamos 235/60 R18 ir  235/55 R19 dydžio padangos (priekinei ašiai), o taip pat 255/55 R18 ir 255/50 R19  dydžio padangos (galinei ašiai).

macan2

„Mes norime  montuoti savo padangas ant Porsche 911, o šiuo metu vedame derybas dėl dar dviejų kompanijos modelių komplektacijos, - pažymėjo  p. W.  – Šiuo metu mes jau tiekiame Run-Flat padangas BMW ir Mercedes, o taip pat „pačias užsiklijuojančias“ padangas Volkswagen.  Be to, jau kitais metais mes norime pasirašyti sutartis su tokiais TOP gamintojais kaip Bentley ir Maserati, o 2017 metais pradėti tiekti padangas Ferrari ir Lamborghini. Mes jau  suplanavome susitikimą su vienu iš supercar gamintojų atstovu, tačiau kol kas negaliu pasakyti, būtent kokiu. 1999 metais mes pradėjome darbą  su penkiais klientais, tame tarpe Volkswagen ir Ford, o dabar  mūsų klientų bazė išaugo iki 27 automobilių gamintojų“.

Paskutinėmis Hankook sutartimis OE sektoriuje  tapo sutikimai dėl padangų tiekimo Audi TT ir Ford Mustang.

Colesa.ru

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis