Hankook padangos aprobuotos automobiliui Audi A4Hankook-Ventus-S1-evo2Audi pasirinko Hankook padangas naujos kartos Audi A4 ir A4 Avant automobiliams.

Kompanija tieks savo flagmano tipo Hankook Ventus S1 evo2 padangas, kurių dydis - 225/50 R17, 245/40 R18 ir 245/35 R19,  atnaujintiems Audi A4 ir A4 Avant automobiliams.

„Naujos technologijos, panaudotos kuriant naujos kartos Audi A4, orientuotos, tame tarpe, siekiant sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį, ir mūsų Premium klasės padangos Ventus S1 evo2 taip pat buvo kuriamos tuo tikslu, ir jų techninės savybės leidžia joms atitikti pačius aukščiausius ekologijos standartus, - pažymėjo Hankook Europos skyriaus direktorius Ho Youl Pae. – Šios padangos jau montuojamos ant Audi TT ir TTS, ir mes labai džiaugiamės, jog dabar jos buvo įtrauktos į A4 automobilių šeimos komplektaciją“.
Hankook Ventus S1 evo2 gaminamos Europoje ir kaip teigia gamintojas, demonstruoja optimalias charakteristikas esant sudėtingoms sąlygoms, kalbant apie vairo pasukimo reakcijos tikslumus, stabdymo efektyvumą ir kursinį stabilumą.
Labai stipraus, tačiau lengvo metalo kordo, kuris naudojamas ir lenktyninėse Hankook padangose DTM varžyboms, naudojimas leidžia padangoms garantuoti aukštas dinamines savybes, ir be to ypatingas dėmesys buvo kreipiamas į ekologiją, tai yra padangos turi mažesnį pasipriešinimą riedėjimui ir žemesnį triukšmo lygį.

„Mūsų tikslas buvo sukurti ekonomiškas padangas ir sumažinti pasipriešinimą riedėjimui nekenkiant kitiems parametrams, ypatingai darantiems įtaką saugumui, tokiems kaip stabdymo efektyvumas ant sauso ir šlapio paviršiaus arba valomumas esant lietingam orui, - sako Klaus Krause, Hankook Europos technologijos centro vadovas, kuris koordinuoja padangų kūrimą Audi automobiliams. – To rezultate, mes galėjome pagaminti padangas, kurios sėkmingai sujungia dinamiką ir komfortą, o taip pat didelį sukibimą ant šlapio kelio ir žemą pasipriešinimą riedėjimui. Šios padangos taip pat puikus mūsų filosofijos Kontrol Technology pavyzdys“.
Šiuo metu technologiniame Hankook centre Hanoveryje (Vokietija) dirba 50 inžinierių ir techninių specialistų, kurie kuria padangas Europos šalių automobilių gamintojams. Padangos skirtos Audi A4 ir A4 Avant automobiliams gaminamos Vengrijoje esančioje gamykloje.

2016-Audi

 

 

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis