HANKOOK Kinergy Eco (K425)Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės ir padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Hankook K425 Kinergy Eco – tai vasarinė padanga, skirta daugeliui automobilių, pradedant nuo miesto mažylių baigiant šeimyniniais universalais. Šios padangos orientuotos į saugumo užtikrinimą, komfortišką važiavimą ir ekonomiškumą.

Pačių naujausių kombinacijų ir iki šiol nenaudotų šiame segmente medžiagų, tokių kaip silikatinės nano dalelės ir naujausios mišinių technologijos komponentai leidžia padangoms KINERGY ECO mažinti riedėjimo pasipriešinimą iki 12%, lyginant su standartinėmis padangomis. Tokia energijos ekonomija pasireiškia kuro sąnaudų mažėjime, tuo mažinant išmetamųjų dujų emisiją CO2 . Taip pat šios padangos rodo gerus rodiklius susijusius su saugumu ir stabdymu ant šlapios kelio dangos. Lyginant su tos pačios klasės kitomis padangomis jos sutrumpino stabdymo kelią net 8%.

 

Ventus v12 evo2 k425
Ventus v12 evo2 k425
Ventus v12 evo2 k425
Ventus v12 evo2 k425
 

Galimi padangų dydžiai ir kainos

OEM

Padangos Hankook K425 Kinergy Eco daugelių automobilių gamintojų įvertintos ir pasirinktos sekančių automobilių gamyklinei komplektacijai:

  -  Volkswagen Caddy

  -  Volkswagen Up!

  -  Hyundai i10

  -  Hyundai i30

  -  Hyundai i40

  -  KIA Picanto

  -  KIA Soul

  -  KIA Rio

Padangų bandymų rezultatai nepriklausomų ekspertų


 Za Rulom logo 2013
Kinergy Eco K425 185/60 R14
Vertinimas
4 VIETA

За Рулём:
За Рулём vasarinių padangų testas 185/60R14 (2013)


  2011
Kinergy Eco K425 205/55 R16
Vertinimas
Labai rekomenduojama

Auto Bild:
Auto Bild в поиске супер-шины 205/55R16 (03.2011)

Technologiniai sprendimai


Aukštus sukibimo rodiklius ant sausos trasos suteikia išplėtotas daugybės griovelių tinklas, o patys grioveliai kartu su žiediniais kanalais atlieka drenažinę funkciją, efektyviai šalinant vandenį iš kontakto dėmės. Nepertraukiami blokai centrinėje protektoriaus dalyje išlaiko automobilį ir daro padangos judėjimą stabilių, o protektorius kraštinės zonos ant savęs priima visas perkrovas važiuojant posūkiuose dideliais greičiais. Kraštinėje zonoje padanga turi dvigubo sluoksnio protektoriaus sandarą, dėka ko garantuojamas akustinis komfortas.

 Technologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis