Hankook ir DTM švenčia 2015 metų finalą HockenheimeDidysis DTM finalas tradiciškai vyksta Kockenheime, kur  prieš penkis su puse mėnesio patys populiariausi tarptautiniai „kėbuliniai“ automobiliai įsiveržė į 2015 metų sezoną. Paskutinius 5 metus Premium klasės padangų gamintojas Hankook lydi DTM kaip išskirtinis padangų tiekėjas, savo sąraše turėdamas 56 sėkmingas lenktynes.  Šis beprecedentinis rezultatas atsispindėjo ir besibaigiant sezonui legendinėje vokiškoje Badeno-Viurtembergo (Baden-Württemberg) trasoje .

20151015 Hankook Hockenheim finale

Kockenheimo trasa visada meta iššūkį lenktyninėms padangoms savo didelio greičio tiesiomis atkarpomis, greitais ir lėtais praėjimais, o taip pat aukštais, aštriais šaligatvio borteliais. „Kaip ir ankstesniais metais Ventus Race padangos Kockenheime pasirodė – puikiai,  lengvai susidorojo su didelėmis apkrovomis, kurios tenka padangos protektoriui ir karkasui. Aukšti šaligatvio borteliai taip pat nesugebėjo paveikti ir Hankook lenktyninių padangų karkasui“, - sakė Tomas Baltes (Thomas Baltes), Hankook inžinierius, atsakingas už DTM.

Kaip ir ankstesniais metais, 2015 metais Hankook padangos vėl dideliu pastovumu pademonstravo nepriekaištingą efektyvumą ir saugumą. Hankook inžinierius, atsakingas už DTM: „Šeštadieninėse 40-ties minučių ir sekmadieninėse 60-ties minučių lenktynėse, įskaitant ir  sustojimą techninio aptarnavimo zonoje (pit-stop), padangos parodė didelį efektyvumą. %veikiant visus ratus, bet kokiomis oro sąlygomis, netgi lyjant lietui, mūsų Ventus Race padangos gali pilnumoje išnaudoti visas savo stipriąsias puses DTM lenktynėse“.

Avots

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis