Hankook i*cept iZ w606 

Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Winter i*Cept IZ W606 – žieminės padangos skirtos lengviesiems automobiliams – tai naujas stabilumo ir efektyvumo ant apsnigto ir apledėjusio kelio standartas, taip pat neprilygstamas komfortas ant sauso paviršiaus.

Winter I Cept IZ W606 padangos rodo puikius rezultatus ant žiemos kelių ir demonstruoja patikimą valdymą ant apsnigto ir apledėjusio paviršiaus.

Protektoriaus blokams suteikta forma, primenanti šuns Haskio letenų antspaudus, leido užtikrinti puikų sukibimą tiek ant apledėjusio, tiek ir ant apsnigto kelio.

Dėl novatoriškos gumos mišinio sudėties, su aukštais sukibimo rodikliais, protektorius išlieka minkštas ir elastingas net ir esant labai žemai temperatūrai, užtikrindamas puikią trauką ir stabdymą ant žiemos kelių. Naujoviška technologija Super Tensile Spike Fiber – protektoriaus gumos mišiniui panaudotas mikro dyglių pluoštas – yra papildoma puikaus sukibimo ant slidaus paviršiaus garantija.

Protektoriaus blokuose išdėstytos trimatės zigzago formos lamelės, kurios sustiprina blokų stabilumą, kas leidžia saugiai judėti suspaustu sniegu ir ledu, išsaugant stabilią padangos kontaktinę zoną. Inžinierių sukurta 3D lamelių technologija sumažina protektoriaus blokų pasislinkimą ir kartu su trimačiu rifliuotu blokų paviršiumi šoninėje protektoriaus dalyje padidina padangos stabilumą.

Specialios lamelės centrinėje dalyje efektyviai pašalina vandenį iš padangos kontaktinės zonos. Siekiant pagerinti saugumą važiuojant apledėjusiu keliu, numatytos laiptuotos šoninių blokų sienelės, kurios taip pat užtikrina puikų sukibimą ant ką tik iškritusio ir suspausto sniego.

 


Galimi padangų dydžiai ir kainos

Technologiniai sprendimai


Šuns Haski letenų antspaudai

Protektoriaus blokams suteikta forma, primenanti šuns Haskio letenų antspaudus, leido užtikrinti puikų sukibimą tiek ant apledėjusio, tiek ir ant apsnigto kelio.
3D įpjovos

Dėl blokų su trimatėmis įpjovomis užtikrinamas puikus, stabilus valdymas ant kelio. 3D įpjovos sumažina blokų pasislinkimą esant bet kokioms važiavimo sąlygoms.
Piltuvo formos grioveliai

Piltuvo formos griovelių panaudojimas leidžia efektyviai pašalinti vandenį nuo paviršiaus, taip sumažinama slydimo vandens sluoksniu (akvaplaniravimo) tikimybė.
3D šoniniai blokai

Trimačiai šoniniai blokai paskirsto slėgį šoninės protektoriaus dalies kraštuose.

Didelio standumo pluoštas Super Tensile Spike Fiber)

Specialus padidinto standumo pluoštas panaudotas protektoriaus gumos mišinio sudėtyje kontaktuojant su apledėjusia danga veikia kaip mikro dygliai.


 


Padangos struktūra

1. Protekrius, kurio sudėtyje yra Silica
Geresnė trauka ant šlapio paviršiaus ir sumažintas pasipriešinimas riedėjimui

2. Nepertraukiamas vientisas paviršius
Geresnis standumas esant didesniam greičiui dėl protektoriaus standumo.

3. Plačių pieninių juostų sluoksnis
Обеспечивает оптимальную жесткость и улучшает управляемость

4. Tolygus karkaso sluoksnis
Sumažinama deformacija ir užtikrinamas šoninės sienelės standumas

5. Labai tvirtas borto užpildas a
Geresnis valdymas ir greitas reagavimas į vairo pasukimus

6. Standus šoninis žiedas
Geresnis standumas ir formos išsaugojimas.

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologijahankook
vredestein
nexen
maxxis