HANKOOK Dynapro HP RA23Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės ir padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie kompaniją

Protektoriaus raštas susideda iš penkių blokų, tuo suteikiant padangai didelį kontaktinį plotą su kelio danga, iš esmės didinant stabilumą, automobilio sukibimą važiuojant dideliu greičiu. Užtikrintam važiavimui ant šlapios kelio dangos, protektoriaus rašte yra keturi grioveliai skirti vandens šalinimui iš padangos kontaktinio ploto. Padanga turi „H“ greičio indeksą, tai jai leidžia važiuoti iki 210 km/val. greičių.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

OEM

Padangos Hankook Dynapro HP daugelių automobilių gamintojų įvertintos ir pasirinktos sekančių automobilių gamyklinei komplektacijai:

  -  Crysler Journey

  -  VW Tiguan

  -  Renault Koleos

  -  SsangYang Rexton & Actyon & Kyron & Rodius.

 

 

Padangųbandymų rezultatainepriklausomų ekspertų

Technologiniai sprendimai:


Dėka sustiprintų šoninių protektoriaus zonų ir užapvalintų protektoriaus profilių, padanga pasižymi mažu šoniniu slydimu įveikiant posūkius, efektyviai kovoja su deformacijomis dėl kurių netolygiai dyla protektorius. Padangos Hankook RA23 Dynapro HP platus centrinis blokas mažina triukšmo lygį ir pasižymi mažu riedėjimo pasipriešinimu. Dvi eilės atskirų blokų leidžia padangai užtikrintai judėti keliuose be kieto pagrindo.

Gumos mišinys su dideliu kiekiu silicio gerina sukibimo savybes važiuojant šlapiais keliais. Dėka optimaliai parinktų gumos mišinio komponentų, padanga pasižymi ilgu tarnavimo laikų.

Efektyvumas ant šlapios dangos

Keturi tiesūs grioveliai

Keturi vandenį išstumiantys grioveliai efektyviai kovoja su akvaplanavimu

Dviejų pakopų griovelis

Greitai šalina vandenį iš kontakto dėmės, stabdant akvaplanavimo galimybę.

Valdymas

Centrinis blokas

Stabdo akvaplanavimą

Pjūviai triukšmo mažinimui

Mažina triukšmo lygį, darant vairavimą komfortabiliu


Padangos struktūra:

  • Besiūlis vidinis sluoksnis Besiūlis vidinis sluoksnis aplink padangą virš plieninės juostos didina padangos tvirtumą ir vientisumą, kas didina komfortą ir stabilumą važiuojant dideliais greičiais.

  • Plačios itin tamprios plieninės juostos
    Gerina protektoriaus tvirtumą, gerina valdymo savybes ir stabdo nusidėvėjimą

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas EkologijaVentus v12 evo2 ra23
Ventus v12 evo2 ra23
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis