Vredestein Comtrac WinterVredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet  kokioms klimato sąlygoms

 

Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui). Didelis kiekis zigzago formos lamelių protektoriaus blokuose suprojektuota tokiu būdu, kad padanga galėtų lengvai „atsikratyti“ purvo ir sniego. Papildomai, toks unikalus protektoriaus raštas panaudojant specialų gumos mišinį užtikrina trumpesnį stabdymo kelią ir daug greitesnį įsibėgėjimą esant žiemos sąlygoms. Vientisi šoniniai blokai atlieka svarbų vaidmenį posūkiuose, ypač padidėjus apkrovai ir užtikrina maksimalias sukibimo savybes. 

Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon.


 

Nepriklausomų ekspertų testai


  11/2010
Comtrac Winter 235/65/16C
Įvertinimas
gerai

Technologiniai sprendimai

 

Saugumas

Divas platas gareniskās rievas un līkloču lameles lieliski novada ūdeni un dubļus no kontakta laukuma, tādējādi novēršot akvaplanēšanas risku. Lieliskais saķeres līmenis nodrošina īsu bremzēšanas ceļu un paātrina ieskrējienu ziemas laika apstākļos. Sānu saķere un stabilitāte panāktas uz izturīgu plecu bloku un pastiprinātās tērauda jostas rēķina riepas sānu daļā.

Komfortas

Tolygiai paskirstoma padangos apkrova užtikrina komfortišką ir tylų važiavimą.

 
 
Savybės Privalumai

Kryptinis protektoriaus raštas su zigzago formos lamelėmis

Geras vandens pašalinimas ir galimybė lengvai „atsikratyti“ purvo ir sniego.
Tylios ir puikus komforto lygis.

Unikalus žieminės padangos protektoriaus gumos mišinys

Trumpesnis stabdymo kelias ir greitesnis įsibėgėjimas esant žiemos klimato sąlygoms

Tvirti šoniniai blokai ir sustiprintos plieno juostos šoninėje padangų dalyje

Tiesioginė reakcija į vairo pasukimus, optimalus sukibimas posūkiuose ir geras bendras stabilumas

Plati šiuolaikinių dydžių gama su R ir T greičio indeksais

Idealiai tinkanti padanga šiuolaikiniams mikroautobusams, galintiems išvystyti greitį iki 190 km/h

 

VREDESTEIN žiemines padangos

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase.
Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui).
Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms.
Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.
Vredestein Wintrac xtreme yra pirmoji žieminė padanga sukurta bendradarbiaujant su garsia italų dizaino kompanija Giugiaro Design.
Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3.
Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu.
Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis