Vredestein ArctracVredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet  kokioms klimato sąlygoms

 

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase. Kampinis 3D šoninis kontūras ir žingsninis vidinis griovelių paviršius užtikrina papildomą įstrižinį sukibimą ir stabilumą, ypač važiuojant sniegu. Sumaniai sukurta protektoriaus konstrukcija mažą dyglių praradimo tikimybę, užtikrindama jų efektyvumą. Nusmailinti įstrižiniai grioveliai lemia puikias savaiminio išsivalymo savybes. Net esant šalčiausiam orui, Arctrac garantuoja puikų valdymą, trumpą stabdymo kelią ir greitą pagreitėjimą.

Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon. 

Nepriklausomų ekspertų padangos testų rezultatai


 autoreview logo
Vredestein Artrac 205/55/16
Ivertinimas
5. vieta
 Za rulem
Vredestein Artrac 205/55/16 
Ivertinimas
3. vieta
 autoreview logo
Vredestein Artrac 205/55/16 
Ivertinimas
5. vieta
 test-world-logo
Vredestein Artrac 205/55/16 
Ivertinimas
7. vieta
 
Vredestein Artrac 205/55/16 
Ivertinimas
Gerai
 ac logo new
Vredestein Artrac 205/55/16 
Ivertinimas
7. vieta
 Za rulem
Vredestein Artrac 205/55/16 
Ivertinimas
6. vieta
 ac logo new
Vredestein Artrac 205/55/16
Ivertinimas
7. vieta

Padangų Vredestein Arctrac technologija

 

Gaminant padangas Vredestein Arctrac buvo naudojamos pačios naujausios technologijos. Šio modelio dygliai išdėstyti panaudojant specialią technologiją (Spike Algoritm®), dėl šios priežasties užtikrinamas patikimas sukibimas su sniegu ir ledu, o dyglių praradimo tikimybė sumažinama iki minimumo. Novatoriška gumos mišinio sudėtis leidžia Arctrac išsaugoti kokybę ir padangos charakteristikas esant bet kokiai, net ir labai žemai temperatūrai. Erdvinis protektoriaus kontūras su atvirais grioveliais užtikrina automobilio valdymą.

Savaiminio padangų išsivalymo technologija užtikrina geresnį sukibimą.

Saugumas

Specialus protektoriaus raštas, taip pat didelis kiekis drenažinių griovelių, leidžia efektyviai susidoroti su sniegu ir purvu. Padangos pasižymi savaiminio išsivalymo technologija, kas ypač svarbu esant žiemos oro sąlygoms.Padangos Arctrac pagamintos iš specialaus gumos mišinio, kuri užtikrina nepriekaištingą padangos elgseną, trumpą stabdymo kelią ir greitą įsibėgėjimą net ir esant pačioms žemiausioms temperatūroms.

 


 
 
Savybės Privalumai

Išskirtinė dyglių Algoritm® sistema(sumanus dyglių išdėstymas kontaktiniame paviršiuje) ir protektoriaus konstrukcija 

TPuikus sukibimas su sniegu ir ledu.
Iki minimumo sumažinta dyglių praradimo tikimybė

Kampinis 3D kontūras su žingsniniu vidiniu griovelių paviršiumi

Papildomas įstrižinis sukibimas ir stabilumas.
Išskirtinis valdymas

Novatoriška protektoriaus gumos sudėtis

Puikus sukibimas net ekstremaliai šaltomis sąlygomis

Nusmailinti įstrižiniai grioveliai

Išskirtinis savaiminis išsivalymas nuo sniego ir purvo

Specialiai pritaikytas padangos kontūras (kiekvienam dydžiui)

Vienodas slėgio pasiskirstymas, pagerintas sukibimas

Centre Shift System®: (centrinio poslinkio sistema): ypatingas dešinės ir kairės protektoriaus dalies padėties nustatymas,atsižvelgiant į centrinės dalies poziciją

Nedygliuotos padangos keliamas triukšmas neviršija Europos standartų

 

VREDESTEIN žiemines padangos

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase.
Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui).
Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms.
Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.
Vredestein Wintrac xtreme yra pirmoji žieminė padanga sukurta bendradarbiaujant su garsia italų dizaino kompanija Giugiaro Design.
Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3.
Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu.
Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.hankook
vredestein
nexen
maxxis