Akumuliatoriai

Akumuliatoriaus baterija yra ir bus viena iš pagrindinių automobilio sudėtinių dalių.

Automobilio akumuliatorius turi tris pagrindines funkcijas:

  • Bet kokiu oru užtikrinti automobilio variklio užvedimą.
  • Užtikrinti stabilią įtampą automobilio elektros įrangai, pavyzdžiui, signalizacijai, garso sistemai, navigacijai ir t.t.,
  • Atlikti papildomo tiekimo funkciją tuo metu, kai generatoriaus galingumas yra mažesnis negu reikia.

Jau dabar gatvėse sutinkama automobilių, kurių akumuliatorius ne tik skirtas užvesti motorui, bet veikia ir kaip antras galios šaltinis lygiagrečiai su varikliu. Būtent tai yra faktoriai, dėl kurių akumuliatoriaus baterija tampa neatstojama šiandien ir ateityje.

Svarbu akumuliatorių įsigyti specializuotose parduotuvėse, kur profesionalūs pardavėjai padės išsirinkti tinkamą akumuliatorių, atitinkantį būtent jūsų transporto priemonę.

Mes atstovaujame šiems prekių ženklams:

Duracell Starter
Duracell Advanced
Duracell Extreme
Duracell Professional
TUDOR High Tech
Tudor High Tech
TUDOR Technica
Tudor Technica
TUDOR Standard
Tudor Standart

Kaip išsirinkti akumuliatorių

Teisingai išsirinkti akumuliatorių jums padės informacija, nurodyta transporto priemonės registracijos pažymėjime. Naudodami svetainės paiešką ir transporto priemonės techninius parametrus, jūs surasite sau tinkamiausią bateriją. Renkantis akumuliatorių pagal techninius parametrus, dėmesys atkreiptinas ir į akumuliatoriaus matmenis, ir į techninius duomenis, kurie rekomenduojami būtent jūsų transporto priemonei.

Nerekomenduojame savarankiškai išsirinkti didesnio ar mažesnio talpumo akumuliatorius, iš anksto nepasikonsultavus su specialistais, nes tai gali pakenkti jūsų transporto priemonės darbui.

Kadangi paiešką naudoti tik rekomenduojame, todėl prašome prieš įsigyjant visada pasiteirauti pardavimo specialistų apie pasirinkto akumuliatoriaus tinkamumą būtent jūsų transporto priemonei.

 
Pagal amper valandos

nuo


į


Ieškoti
Pagal auto Kitų transporto


Ieskoti
« atgal
hankook
vredestein
nexen
maxxis