Ieškoti
produktų

Ieškoti pagal dydį
Ieškoti
Ieškoti pagal automobilį


Ieškoti
Ieškoti pagal amper valandos

nuo


į


Ieškoti
Ieškoti pagal auto kitų transporto


Ieškoti

dot

Sužinoti daugiau apie gamintoją

hankook padangosvredestein padangosnexen padangoswestlake padangos
dot
  

  Karštos naujienos

Hankook tieks padangas liukso klasės visureigiui Lincoln NavigatorHankook tieks padangas liukso klasės visureigiui Lincoln Navigator

Hankook tieks padangas liukso klasės visureigiui Lincoln Navigator
Dideliam Lincoln Navigator visureigiui buvo parinktos Korėjiečių gamintojo Hankook padangos.
Lincoln – kompanijos Ford premium - skyrius - jau komplektuoja Hankook padangomis MKT krosoverį, bei vidutinio dydžio MKZ sedaną, o dabar į šį sąrašą buvo įtrauktas ir naujas Navigator visureigis.

Skaityti daugiau»
Tekniikan Maailma: Didysis žieminių padangų 205/55R16 dydžio testas (2013)Tekniikan Maailma: Didysis žieminių padangų 205/55R16 dydžio testas (2013)


Test World ekspertai suomių žurnalui Tekniikan Maailma išbandė 12 dygliuotų padangas.

Reikalavimai dygliuotoms padangoms Skandinavijoje griežtinami  visą laiką, ir  per pastaruosius kelerius metus buvo padaryta keletas naujų apribojimų dėl svorio ir maksimalaus dyglių skaičius. 

Skaityti daugiau»
Auto Zeitung : Vasarinių padangų, 235/50R18 dydžio, skirtų visureigiams, testas (2013) Auto Zeitung : Vasarinių padangų, 235/50R18 dydžio, skirtų visureigiams, testas (2013)


Kaip bandomoji transporto priemonė buvo pasirinkta VW Tiguan 2.0 TSI 4MOTION su 211 AG variklio galia, visais varomais ratais, galintis pasiekti100 km / h 7,8 sek greitį.

Skaityti daugiau»
Universalios GTÜ padangos sulyginamąjame teste (11.2010)Universalios GTÜ padangos sulyginamąjame teste (11.2010)

Universalios padangos leidžia sutaupyti pinigus ir laiką. Atpuola apsunkinantis padangų keitimas rudenį ir pavasari. Bet ar padangos visomis oro sąlygoms iš tikrųjų yra tokios universalios ir saugios, ir ant apsnigtų, ir ant sausų gatvių, ar tai tik ne pats geriausias kompromisas?

Skaityti daugiau»
AutoBild: 205/55R16  žieminių padangų testas (2012)AutoBild: 205/55R16 žieminių padangų testas (2012)

Kiekvienais metais tūkstančiai automobilių savininkų klausia savęs: "Kokios žieminės padangos tinka man?" Į šį klausymą atsakyti ne taip ir paprasta, nes rinkoje yra didžiulė padangų pasiūla, bet išsiaiškinti kurios labiausiai tinka nėra paprasta.

Skaityti daugiau»
Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012)Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012)

Geras sukibimas visomis oro sąlygomis? Jos turėtų suteikti gerą sukibimą tiek vasarą, tiek žiemą, saulėtu ar drėgnu oru, taip pat ir ant sniego - visasezoninės padangos padangų keitimo procesą paverčia nereikalingu užsiėmimu.

Skaityti daugiau»
Skaityti visas naujienas»

Ieškote padangų? Tik pačios geriausios Hankook, Vredestein, Nexen, Westlake padangos už žemiausią kainą – Hankookmaster tinkle Baltijos regione! Aukštos kokybės padangos, vasarines padangos už geriausios kainos.

Padangos

Daugelis automobilių ekspertų teigia, kad saugumui kelyje padangos sudaro 90%. Likę 10% iš jų teigia, kad tai priklauso nuo eksploatavimo sąlygų ir vairavimo stiliaus.Padangos

Visada atminkite, kokybiškos padangos tai yra asmeninis saugumas bet kokiame kelyje. Būtent todėl jos yra vienos labiausiai techniškai sudėtingų ir novatoriškų produktų naudojamų šiuolaikiniuose automobiliuose. Padangos sudėtį sudaro daugiau nei 40 skirtingų komponentų, keliolika cheminių elementų, taip pat kuriant padangą atliekama daugelis testų ir bandomųjų važiavimų.

Norėdami sukurti aukštos kokybės ir aukštųjų technologijų produktus, Hankook investuoja 5% nuo pelno į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Tai yra vienas iš didžiausių rodiklių pramonėje. Inovatyvių technologijų naudojimas, leidžia kompanijai suteikti kokybiškesnį vairavimą, kuris išreiskiamas komfortu, saugumu ir puikiomis savybėmis HANKOOK padangų.


dot
  

  Hankook vaizdo

Sunkvežimių padangų Dekra Hankook e-cube testasNexen Žiemines padangos 2012Hankook Žiemines padangos video 2012

euro