Ieškoti
produktų

Ieškoti pagal dydį
Ieškoti
Ieškoti pagal automobilį


Ieškoti
Ieškoti pagal amper valandos

nuo


į


Ieškoti
Ieškoti pagal auto kitų transporto


Ieškoti

dot

Sužinoti daugiau apie gamintoją

hankook padangosvredestein padangosnexen padangoswestlake padangos
dot
  

  Karštos naujienos

Auto Bild Sportscars: Skirtingų dydžių 19 –ikos colių padangų testas (2015)Auto Bild Sportscars: Skirtingų dydžių 19 –ikos colių padangų testas (2015)

Itin plačios padangos ant galinės automobilio ašies suteikia automobiliui sportinę išvaizdą bei  pagerina automobilio dinamiką. Auto Bild palygina septynias 255/35 R19 ir 275/35 R19 dydžio padangas

Skaityti daugiau»
MAK naujiena - ratlankiai skirti tik BMWMAK naujiena - ratlankiai skirti tik BMW

Italijos ratlankių gamintojas MAK šių metų vasario mėnesį išleis naują ratlankių modelį - Luft, sukurtą specialiai BMW automobiliams.

Skaityti daugiau»
Studentai kuria ateities padangąStudentai kuria ateities padangą

Nors mes jau matėme daugybę įdomių idėjų, tokių kaip naujos kuro rūšys ar ateities automobilių valdymo būdai, susidaro įspūdis, jog padangos šioms transporto priemonėms nėra toks stiprus įkvėpimo šaltinis. Tačiau korėjietiškų padangų gamintojas Hankook  stengiasi ištaisyti tokią susidariusių situaciją, organizuodami «Hankook Tyre Design Challenge» konkursą. Štai apžvalga studentų sukurtų koncepcijų, laimėjusių aukščiausius apdovanojimus šiais metais vykusiame konkurse.

Skaityti daugiau»
Vi Bilagare: Vasarinių 205/55 R16 dydžio padangų testas (VS5-5/13)Vi Bilagare: Vasarinių 205/55 R16 dydžio padangų testas (VS5-5/13)

Švedai iš Vi Vilagare pratestavo aštuonias vasarines padangas, tuo pačiu metu palygindami savo testų rezultatus su naujų ženklinimo sistemų padangų vertinimais.

Skaityti daugiau»
Hankook tiek padangas naujai Audi Sport TT Cup mono serijaiHankook tiek padangas naujai Audi Sport TT Cup mono serijai

Hankook taps išskirtiniu padangų tiekėju naujai  lenktyninių Audi Sport TT Cup serijai, kuri suteiks jauniems, skirtingų  pasaulio šalių, pilotams galimybę patekti į profesionalų auto sportą.

Skaityti daugiau»
 Korėjos padangų gamintojai sudarinėja naujus kontraktus su pasauliniais auto gigantais Korėjos padangų gamintojai sudarinėja naujus kontraktus su pasauliniais auto gigantais

Hankook ir Nexen stiprina savo pozicijas originalios įrangos komplektacijos segmente pasaulinėje rinkoje,  bei sudarinėja naujus kontraktus dėl padangų tiekimo su pačiais didžiausiais ir prestižiškiausiais pasauliniais automobilių gamintojais.

Skaityti daugiau»
Skaityti visas naujienas»

Ieškote padangų? Tik pačios geriausios Hankook, Vredestein, Nexen, Westlake padangos už žemiausią kainą – Hankookmaster tinkle Baltijos regione! Aukštos kokybės padangos, vasarines padangos už geriausios kainos.

Padangos

Daugelis automobilių ekspertų teigia, kad saugumui kelyje padangos sudaro 90%. Likę 10% iš jų teigia, kad tai priklauso nuo eksploatavimo sąlygų ir vairavimo stiliaus.Padangos

Visada atminkite, kokybiškos padangos tai yra asmeninis saugumas bet kokiame kelyje. Būtent todėl jos yra vienos labiausiai techniškai sudėtingų ir novatoriškų produktų naudojamų šiuolaikiniuose automobiliuose. Padangos sudėtį sudaro daugiau nei 40 skirtingų komponentų, keliolika cheminių elementų, taip pat kuriant padangą atliekama daugelis testų ir bandomųjų važiavimų.

Norėdami sukurti aukštos kokybės ir aukštųjų technologijų produktus, Hankook investuoja 5% nuo pelno į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Tai yra vienas iš didžiausių rodiklių pramonėje. Inovatyvių technologijų naudojimas, leidžia kompanijai suteikti kokybiškesnį vairavimą, kuris išreiskiamas komfortu, saugumu ir puikiomis savybėmis HANKOOK padangų.


dot
  

  Hankook vaizdo

Sunkvežimių padangų Dekra Hankook e-cube testasNexen Žiemines padangos 2012Hankook Žiemines padangos video 2012

euro