Ieškoti
produktų

Ieškoti pagal dydį
Ieškoti
Ieškoti pagal automobilį


Ieškoti
Ieškoti diskų
Ieškoti
Ieškoti pagal amper valandos

nuo


į


Ieškoti
Ieškoti pagal auto kitų transporto


Ieškoti

dot

Sužinoti daugiau apie gamintoją

hankook padangosvredestein padangosnexen padangoswestlake padangos
dot
  

  Karštos naujienos

Hankook ruošiasi naujam DTM sezonuiHankook ruošiasi naujam DTM sezonui

Šiais metais Vokietijos DTM čempionatas švenčia savo 30-metį, šiuo sezonu išskirtiniu padangų tiekėju šiam čempionatui vėl bus Hankook.

Skaityti daugiau»
Hankook pakeis Dunlop ištvermės 24H Series  varžybose Hankook pakeis Dunlop ištvermės 24H Series varžybose

Hankook tapo išskirtine padangų tiekėja 24H Series varžyboms, pakeisdama Dunlop kompaniją, kuri šiais metais bus užimta lenktyninių padangų gamybos perdavimu iš Birmingemo į kitas Europos gamyklas.

Skaityti daugiau»
Gute Fahrt: vasarinių padangų (235/55 R17 dydžio) skirtų krosoveriams testas (2014)Gute Fahrt: vasarinių padangų (235/55 R17 dydžio) skirtų krosoveriams testas (2014)

Gute Fahrt ekspertai testavo 12 vasarinių krosoveriams skirtų padangų, tame tarpe vieną modelį trijų skirtingų dydžių. Gute Fahrt pirmą kartą savo istorijoje, nusprendė testuoti 235/55 R17 dydžio padangas. Visi testai buvo atlikti pagal Pirelli testus itališkoje Vizzola, testuojamas padangas sumontavus ant trijų dyzelinių Volkswagen Tiguan (su priekiniais varančiais ir visai varančiais ratais).

Skaityti daugiau»
Auto Bild Sportscars: Vasarinių padangų (255/40 R19 ir 285/35 R19 dydžio) testas (2014)Auto Bild Sportscars: Vasarinių padangų (255/40 R19 ir 285/35 R19 dydžio) testas (2014)

AutoBild ekspertai išvyko į bandymų poligoną Teksase, tam kad atliktų testus su šešiomis sportinėmis vasarinėmis padangomis, užmontuotomis ant Ford Mustang Boss 302 Laguna Seca.

Skaityti daugiau»
Pasibaigė UEFA Europa League finalas su Hankook akcijaPasibaigė UEFA Europa League finalas su Hankook akcija

Dėkojame visiems, Hankook Masters tinkle organizuotos akcijos, UEFA Europa League finalas su Hankook, dalyviams.

Kiekvienas, 2013 metais nuo spalio 1 dienos iki gruodžio 31 dienos, įsigyjęs vieną komplektą (4 vnt.) padangų, 15 colio dydžio arba didesnes, skirtas lengviesiems automobiliams, SUV arba komerciniam transportui, gavo kamuolį su Hankook simbolika. Vėliau iš visų dalyvių buvo išaiškintas pagrindinio prizo – kelionės į UEFA Europa League finalą Turine, Italijoje laimėtojas.

Skaityti daugiau»
Auto Zeitung : Vasarinių padangų, 235/50R18 dydžio, skirtų visureigiams, testas (2013) Auto Zeitung : Vasarinių padangų, 235/50R18 dydžio, skirtų visureigiams, testas (2013)


Kaip bandomoji transporto priemonė buvo pasirinkta VW Tiguan 2.0 TSI 4MOTION su 211 AG variklio galia, visais varomais ratais, galintis pasiekti100 km / h 7,8 sek greitį.

Skaityti daugiau»
Skaityti visas naujienas»

Ieškote padangų? Tik pačios geriausios Hankook, Vredestein, Nexen, Westlake padangos už žemiausią kainą – Hankookmaster tinkle Baltijos regione! Aukštos kokybės padangos, vasarines padangos už geriausios kainos.

Padangos


Padangos

Daugelis automobilių ekspertų teigia, kad saugumui kelyje padangos sudaro 90%. Likę 10% iš jų teigia, kad tai priklauso nuo eksploatavimo sąlygų ir vairavimo stiliaus.Padangos

Visada atminkite, kokybiškos padangos tai yra asmeninis saugumas bet kokiame kelyje. Būtent todėl jos yra vienos labiausiai techniškai sudėtingų ir novatoriškų produktų naudojamų šiuolaikiniuose automobiliuose. Padangos sudėtį sudaro daugiau nei 40 skirtingų komponentų, keliolika cheminių elementų, taip pat kuriant padangą atliekama daugelis testų ir bandomųjų važiavimų.

Norėdami sukurti aukštos kokybės ir aukštųjų technologijų produktus, Hankook investuoja 5% nuo pelno į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Tai yra vienas iš didžiausių rodiklių pramonėje. Inovatyvių technologijų naudojimas, leidžia kompanijai suteikti kokybiškesnį vairavimą, kuris išreiskiamas komfortu, saugumu ir puikiomis savybėmis HANKOOK padangų.


dot
  

  Hankook vaizdo

Sunkvežimių padangų Dekra Hankook e-cube testasNexen Žiemines padangos 2012Hankook Žiemines padangos video 2012