Ieškoti
produktų

Ieškoti pagal dydį
Ieškoti
Ieškoti pagal automobilį


Ieškoti
Ieškoti pagal amper valandos

nuo


į


Ieškoti
Ieškoti pagal auto kitų transporto


Ieškoti

dot

Sužinoti daugiau apie gamintoją

hankook padangosvredestein padangosnexen padangoswestlake padangos
dot
  

  Karštos naujienos

Hankook tiek padangas naujai Audi Sport TT Cup mono serijaiHankook tiek padangas naujai Audi Sport TT Cup mono serijai

Hankook taps išskirtiniu padangų tiekėju naujai  lenktyninių Audi Sport TT Cup serijai, kuri suteiks jauniems, skirtingų  pasaulio šalių, pilotams galimybę patekti į profesionalų auto sportą.

Skaityti daugiau»
 Korėjos padangų gamintojai sudarinėja naujus kontraktus su pasauliniais auto gigantais Korėjos padangų gamintojai sudarinėja naujus kontraktus su pasauliniais auto gigantais

Hankook ir Nexen stiprina savo pozicijas originalios įrangos komplektacijos segmente pasaulinėje rinkoje,  bei sudarinėja naujus kontraktus dėl padangų tiekimo su pačiais didžiausiais ir prestižiškiausiais pasauliniais automobilių gamintojais.

Skaityti daugiau»
Hankook sukūrė savo pačių technologiją siekiant sumažinti padangų triukšmąHankook sukūrė savo pačių technologiją siekiant sumažinti padangų triukšmą

Hankook Korėjoje pristatė Sound Absorber technologiją, kuri padeda sumažinti padangų triukšmo lygį riedant. Triukšmas sumažinamas slopinant rezonansą padangos viduje, pasiekiamo,  pritvirtinto prie vidinio padangos paviršiaus papildomo garsą sugeriančio sluoksnio iš poliuretano, dėka.

Skaityti daugiau»
Tuulilasi: Žieminių, dygliuotų, 205/55 R16 dydžio, padangų testas (HW449-5/14)Tuulilasi: Žieminių, dygliuotų, 205/55 R16 dydžio, padangų testas (HW449-5/14)

Suomiai, iš Tuulilasi leidinio, pratestavo aštuonias dygliuotas, kadangi kai kurios iš jų, iš esmės, skiriasi viena nuo kitos, kalbant apie dyglių kiekį.

Pratestuotų padangų sąrašas:Bridgestone Blizzak Spike-01, Continental ContiIceContact, Dunlop Ice Touch, Goodyear UltraGrip Ice Arctic, Hankook Winter i*Pike RS W419, Michelin X-Ice North 3, Nokian Hakkapeliitta 8, Pirelli Ice Zero.

Skaityti daugiau»
Off Road: Žieminių (215/65 R16 dydžio) padangų visureigiams testas (VWXs-4/14)Off Road: Žieminių (215/65 R16 dydžio) padangų visureigiams testas (VWXs-4/14)

Vokietijos žurnalas Off-Road testuoja šešias nedygliuotas padangas visureigiams, padangos testuojamos ant sniego, ledo, šlapios ir sausos asfaltuotos kelio dangos. Testai ant sniego ir ledo vyko bandymų poligone Ivaloje (Suomijoje) su VW Tiguan 2.0 TSI pagalba.

Skaityti daugiau»
Hankook tieks padangas liukso klasės visureigiui Lincoln NavigatorHankook tieks padangas liukso klasės visureigiui Lincoln Navigator

Hankook tieks padangas liukso klasės visureigiui Lincoln Navigator
Dideliam Lincoln Navigator visureigiui buvo parinktos Korėjiečių gamintojo Hankook padangos.
Lincoln – kompanijos Ford premium - skyrius - jau komplektuoja Hankook padangomis MKT krosoverį, bei vidutinio dydžio MKZ sedaną, o dabar į šį sąrašą buvo įtrauktas ir naujas Navigator visureigis.

Skaityti daugiau»
Skaityti visas naujienas»

Ieškote padangų? Tik pačios geriausios Hankook, Vredestein, Nexen, Westlake padangos už žemiausią kainą – Hankookmaster tinkle Baltijos regione! Aukštos kokybės padangos, vasarines padangos už geriausios kainos.

Padangos

Daugelis automobilių ekspertų teigia, kad saugumui kelyje padangos sudaro 90%. Likę 10% iš jų teigia, kad tai priklauso nuo eksploatavimo sąlygų ir vairavimo stiliaus.Padangos

Visada atminkite, kokybiškos padangos tai yra asmeninis saugumas bet kokiame kelyje. Būtent todėl jos yra vienos labiausiai techniškai sudėtingų ir novatoriškų produktų naudojamų šiuolaikiniuose automobiliuose. Padangos sudėtį sudaro daugiau nei 40 skirtingų komponentų, keliolika cheminių elementų, taip pat kuriant padangą atliekama daugelis testų ir bandomųjų važiavimų.

Norėdami sukurti aukštos kokybės ir aukštųjų technologijų produktus, Hankook investuoja 5% nuo pelno į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Tai yra vienas iš didžiausių rodiklių pramonėje. Inovatyvių technologijų naudojimas, leidžia kompanijai suteikti kokybiškesnį vairavimą, kuris išreiskiamas komfortu, saugumu ir puikiomis savybėmis HANKOOK padangų.


dot
  

  Hankook vaizdo

Sunkvežimių padangų Dekra Hankook e-cube testasNexen Žiemines padangos 2012Hankook Žiemines padangos video 2012

euro