VREDESTEINVREDESTEIN

Vredenstein
Vredenstein

Vredestein Banden įmonė buvo įkurta 1909 metais Olandijoje aktyviuoju kaučiuko pramonės plėtros laikotarpiu. 1946 metais, iš karto po Antrojo pasaulinio karo pabaigos, įmonė atgimė iš naujo -   buvo atidaryta gamykla Enshede. Ji sėkmingai gyvuoja iki šiol, kasmet pagamindama daugiau nei šešis milijonus vasarinių, žieminių ir visasezoninių padangų.

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas, skirtas įvairioms transporto priemonėms bet kokioms klimato sąlygoms. Kurdami naujas padangas, Vredestein pirmiausia vadovaujasi tokiu supratimu, kaip saugumas, efektyvumas ir šiuolaikinis dizainas. Dėka to, padangos Vredestein užima 4 vietą pagal populiarumą tarp Europos automobilių mylėtojų. Šiuo metu Vredestein padangos tiekiamos Europoje, Amerikoje ir Kanadoje, turi 14 prekybos atstovybių 18-oje pasaulio šalių.

Vredestein – tai stilius

Vredestein didžiuojasi savo unikaliu bendradarbiavimu su Giugiaro Design – įžymia tiuningo studija, garsėjančia, savo stilingais sprendimais tokiems automobiliams kaip Ason Martin, Alfa Romeo, Bugatti, Corvette, Maserati, Volkswagen ir kitų įžymių gamintojų. Giugiaro Design kuria unikalius Vredestein padangų protektoriaus raštus. Dėl stilingo dizaino ir aukšto saugumo lygio, jos yra ypač populiarios. Daugiausiai dėka šio bendradarbiavimo, Vredestein padangos užima aukštą vietą, premium segmento padangų nišoje. 

Vredenstein

Istorija:

1909 metai- Olandijoje įkurta įmonė Vredestein Banden
1946 metai- kartu su amerikiečių įmone B.F. Goodrich įkurtas lengvųjų automobilių, žemės ūkio ir pramoninių transporto priemonių padangų gamybos ir prekybos koncernas.
1963 metai- įmonė pirmą kartą Europos rinkai pristatė radialines lengvųjų automobilių padangas.
1977 metai- rinkoje pasirodė du garsieji padangų modeliai Sprint ST70 ir Snow.
1980-ieji- įmonė išleido du naujuosius bestselerius Sprint+ ir Snowstar.
2005 metai- Vredestein Banden susijungė su įmone Amtel. Susijungimo pasekoje, buvo įkurtas rusų-olandų padangų koncernas.
2007 metai- Vredestein Sportrac 3 padangos gavo žurnalo Auto Express apdovanojimą kaip „pats patikimiausias 2007 metų gaminys“
2009 metai- Vredestein Banden įsigyjo indijos įmonė Apollo Tyres

Padangos

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės lengvųjų automobilių, dviračių, furgonų, motorolerių, žemės ūkio ir pramoninių transporto priemonių padangas. Tam kad išlaikyti aukštą savo produktų paklausą, įmonė reguliariai pristato naujus produktus ir bendradarbiauja su garsiomis tiuningo studijomis – Giugiaro Desing, Carlsson, Arden ir Lumma. Pagrindiniai Vredestein produkcijos privalumai yra pirmiausiai kokybė, naujausios technologijos ir dizainas. Įmonė garsėja daugiapakopėmis produkcijos kokybės kontrolės sistemomis, kurios taikomos ne tik gamybos proceso metu, bet ir realizacijos metu. 

Per savo daugiau nei šimtą metų siekiančią istoriją Vredestein išleido keletą padangų linijų, kurios tapo populiariomis ir geidžiamomis daugelio automobilių mylėtojų: The Quartrac, Protrac, Snowtrac, T-Trac, Wintrac. Taip pat skirdama didelį dėmesį padangos dizainui, Vredestein sukūrė tokius ryškius modelius, kaip Axenta su raudonomis ir geltonomis linijomis ant šono, o taip pat Sportrac – pirmosios pasaulyje padangos, pripažintos pačių geriausių dizaino kompanijų. 

Vredestein Automobilių parodoje Ženevoje 2013

Plėtra ir inovacijos

vredesteinvredestein padangosVredestein

Visa mokslinė ir techninė raida Vredestein vykdoma Enshede techniniame centre, kuris yra pagrindinis žinių ir inovacijų šaltinis. Pagrindinį dėmesį įmonės inžinieriai skiria tyrimams, naujų produktų kūrimui, o taip pat esamų modelių tobulinimui.

Per visą savo gyvavimo laiką pagrindinis įmonės tikslas buvo kokybiškų padangų gamyba, pažangus dizainas, aukštas produktyvumas. Siekiant įgyvendinti šį tikslą, įmonė Vredestein pastaraisiais metais investuoja į savo pajėgumus, o taip pat pradėjo bendradarbiauti su keletu Olandijos universitetų norėdama atlikti šiuolaikinius tyrimus.

Aplinkos apsauga

2008 metais įmonė Apollo Vredestein gavo sertifikatą ISO 14001:2004 už aplinkos apsaugos sistemos valdymą. Kartu su sertifikatu ISO/TS 16946, tai reiškia, kad įmonė atitinka griežtus pasaulinius aplinkos apsaugos ir kokybės valdymo reikalavimus ir valdymo sistemos yra grindžiamos procesų ir produktų poveikio aplinkai analize. 

Įmonė įsipareigojo pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ir aplinkos apsaugos veiklą, dalyvaudami MJA-3 (Meerjaren Afspraak Energie Efficiency) ir IMT. Įmonės metinis aplinkos apsaugos planas pirmą kartą buvo suformuluotas 2008 metais sutariant IMT. Patobulinimai, kurie yra vykdomi pagal įvairius susitarimus, kontroliuojami taikant visapusį imonės aplinkos apsaugos planą, kuris yra peržiūrimas ir tikslinamas  kiekvienais metais.